Szpitale miejskie w Trójmieście

Szpitale

Życie każdego człowieka przepełnione jest przekonaniami i różnego typu ograniczeniami. To klatki nałożone na nas z reguły nieświadomie przez nasze najbliższe....

psychologia, psychoterapia, zdrowie

Pomóc sobie

2017-08-30 | Grzegorz

Życie każdego człowieka przepełnione jest przekonaniami i różnego typu ograniczeniami. To klatki nałożone na nas z reguły nieświadomie przez nasze najbliższe otoczenie, a część z nich nakładamy na siebie sami. Z czasem zaczynamy żyć według wizji i oczekiwań innych ludzi.

Nasze własne potrzeby i emocje ukrywamy coraz głębiej aż zepchnięte na samo dno naszych reakcji nie pozwalają na ich swobodne odkrycie. Jest to już stan, w którym może nam pomóc psychoterapeuta. Idealną metodą dla osoby zagubionej w świecie swoich własnych emocji oraz oczekiwań akceptacji u innych jest psychoterapia Gestalt, oparta na holistycznym pojmowaniu człowieka, czyli zwracającym na niego uwagę całościowo, na jego emocje oraz reakcje ciała.

Sesja terapeutyczna pozwoli jego uczestnikowi na skupienie się na sobie, na odkrycie własnych potrzeb oraz prawdziwego "ja". Nauczy rozpoznawać swoje emocje, nazywać je oraz radzić sobie z nimi w połączeniu z oczekiwaniami środowiska, pomoże uczestnikowi żyć w zgodzie z sobą oraz z otoczeniem.

Gabinet Psychologii i Psychoterapii 'W relacji z Tobą' Joanna Tworek

Aleja Wiśniowa 33/4
53-137 Wrocław
tel. 793 134 795
e-mail: joanna@wrelacjiztoba.pl

http://www.wrelacjiztoba.pl

Artykuły wg słów kluczowych:


Kategorie

Leczenie

Zdrowie

Medycyna

Uroda

Apteki

Lekarstwa

Urologia

Autorzy

Grzegorz

Krzysztof

Halina

Grażyna

Kalendarium